juste
det va inte pizzabullar på hemkunskapen de va nått bröd ;p ganska gott faktist (:

ser inte så gott un men xd

ser inte så gott un men xd
godnatt / aee'
Kommentarer
Postat av: Matilda
Jag svarar här mitt i bloggen så behöver inte alla snoka. :)
Vill man rida privat här hemma kostar det 300kr, i grupp 200.
Vill man rida privat hemma hos sig själv och det inte ligger alltför långt härifrån kostar det 500kr och i grupp 300kr.
Åker jag längre sträckor så får arrangörerna av träningen betala ett fast pris och sen får de ha hur få eller många elever de själva vill.
:)
Trackback